Yavru Uyum Eğitimi

Yavru Uyum Eğitimi

Yavru Uyum Eğitimi

Puppy Eğitimi / Yavru Uyum Eğitimi 

Bu program temel itaat eğitimi için erken olan küçük dostlarımız için gerçekleştirilir.

-Köpeğiniz kötü alışkanlıklarından kurtulur.

-Köpeğinize ev içerisinde kurallarınız öğretilir.

-Öğrenebileceği başlangıç komutları öğrenir.

-Yavruya istenen davranışlar kazandırılır.

-Yavruyu ileriki yaşantısında doğru yönlendirilebilmesi için gerekli zemin hazırlanır.

--

Parçalama,kemirme,ısırma,havlama,kaka yeme, yabancı cisim yeme, bahçeye zarar verme gibi vb davranışlara karşı yönlendirme sağlanır ve giderilir.

Köpek sahibi ile daha doğru bir iletişim içerisinde olur ve bu eğitimi almış yavru köpekler temel itaat eğitimine bir basamak olan bu eğitim sayesinde ileri zamanda alıcağı temel seviye eğitimi daha hızlı tamamlar.

--

Eğitimsiz ya da hatalı olarak eğitilmiş köpekler yalnızca sahipleri için değil kendileri içinde birçok soruna yol açabilmektedir. Bu nedenle yavru köpek eğitiminde unutulmaması ve özen gösterilmesi gereken noktalar köpeklere doğru yöntemlerle ve sabırlı şekilde eğitim verilmesi gerektiğidir. Şayet köpeğinizin eğitimin kısa sürede ve en doğru şekilde verilmesini istiyorsanız bu konuda hizmet veren köpek eğitmenlerinden yardım almanız gerekmektedir. Bu süreçte yılların vermiş olduğu tecrübe ile bilginin yanı sıra sonsuz hayvan sevgisine sahip ve daima amatör bir ruh ile en profesyonel hizmeti sunan bizden gönül rahatlığı ile yardım alabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

web tasarım ajansı iletişim web tasarım ajansı iletişim