Yerinde Köpek Eğitimi (Özel Ders)

Yerinde Köpek Eğitimi (Özel Ders)

Yerinde Köpek Eğitimi (Özel Ders)

Yerinde Köpek Eğitimi (Özel Ders) Nedir? | Köpek Eğitimi 
 

Yerinde köpek eğitimi çiftlik köpek eğitimlerinden farklı olarak köpeğiniz yatılı kalmadan sizlerin yaşam alanında, kalabalık ortamlarda,hergün yürüyüş yaptığınız güzergahta, ve onun dikkatini dağıtabilecek bir çok mekan ve kapalı alanlarda köpek eğitimi verilmektedir.

Onunla beraber birebir yaşıyacağınız bir çok noktada uzmanımız ile beraber köpeğinize doğru hakimiyeti kurmak için gerekli teknik çalışmalar ve mental aktiviteler içerisinde bulunucaksınız.

Yerinde köpek eğitimlerinde; sorun çözümlerinde, uzman köpek eğitmenleri ilk öncelikle sorunu teşhis eder, sonrasında ise gerekli köpek eğitimi çalışmalarına başlar doğru hakimiyeti kurduktan sonra sizinle beraber yapacağı teknik çalışma ile sizlere köpeğinize karşı doğru hakimiyeti nasıl kurabileceğinizi ve onu nasıl yönlendirip daha yüksek iletişim kurmanız konusundaki davranış tutumunuz için yardımcı olucaktır.

Yerinde köpek eğitimlerinde öncelikle sahipler ile tanışılır.
Köpeğinize karşı yapılan yanlış yaklaşımlar(fiziksel-psikolojik) var ise bunlara son verilir.
Günlük yaşantıları dinlenir ve köpeği günlük yaşantıya akreditasyonunu sağlamak açısından en iyi köpek eğitimi modülü seçilerek, dostumuzu köpek sahibine,ailesine,idarecisine kazandırılır.

Sorunlar ve beklentiler dinlenir. Doğru hakimiyet kurulduktan sonra çözüm odaklı yaklaşarak köpek sahibinin sorunlarına veya isteklerine ağırlıklı köpek eğitimi sistematik çalışmaları ile uzman köpek eğitmenlerimiz köpeğinizi şekillendirir, köpek eğitim içeriği ile bağlantılı olarak köpeğinizi öğrenim sürecine hazırlar.

Şekillenme süreci tamamlandıktan sonra profesyonel köpek eğitmenimiz avrupa standartlarına sizler ile birebir çalışmalarına başlayarak asıl köpek eğitim sürecini başlatmış olur.

Profesyonel köpek eğitmeninin köpeğimizin durumuna göre spesifik öngörüşü ve sizler ile mutabık kalınan mekan ve tarihlerde, köpek eğitim çalışmaları sizlerin eşliğinde köpek eğitimi özel derslerimiz devam eder, köpek eğitimi içeriği köpek idarecisi tarafından gerçekleştirilene kadar köpek eğitim süreci devam eder.

Yerinde köpek eğitimi çiftlik eğitimlerine nazaran köpek sahibinin köpeğine doğru hakimiyeti kurabilmesi için oldukça önemlidir.
Yerinde köpek eğitiminde çiftlikteki köpek eğitimleri gibi bir adaptasyon süreci yoktur, yalnızca köpek eğitmeni ve köpeğin kısa bir tanışma süreci olur ve bu tanışma süreci içerisinde iken baskı uygulamadan köpekle pozitif bir iletişim içerisinde köpek eğitmeni ile tanışmaları gerçekleşir.

Yerinde köpek eğitimi süreçleri köpeğinizin ırkına, yaşına, karakteristik mizacına ve köpek idarecisinin motivasyon ve algısına göre değişkenlik gösterebilir.

Daha detaylı bilgi için bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Mert Kaşoğlu | Köpek Eğitimi | Yerinde Köpek Eğitimi

web tasarım ajansı iletişim web tasarım ajansı iletişim