Yerinde Köpek Eğitimi (Özel Ders)

Yerinde Köpek Eğitimi (Özel Ders)

Yerinde Köpek Eğitimi (Özel Ders)

Yerinde Köpek Eğitimi (Özel Ders)
 

Yerinde köpek eğitimi çiftlik eğitimlerinden farklı olarak köpeğiniz yatılı kalmadan sizlerin yaşam alanında, kalabalık ortamlarda,hergün yürüyüş yaptığınız güzergahta, ve onun dikkatini dağıtabilecek bir çok mekan ve kapalı alanlarda verilmektedir.

Onunla beraber birebir yaşıyacağınız bir çok noktada uzmanımız ile beraber köpeğinize doğru hakimiyeti kurmak için gerekli teknik çalışmalar ve mental aktiviteler içerisinde bulunucaksınız.

Yerinde köpek eğitimlerinde; sorun çözümlerinde, uzman eğitmenler ilk öncelikle sorunu teşhis eder, sonrasında ise gerekli çalışmalara başlar doğru hakimiyeti kurduktan sonra sizinle beraber yapacağı teknik çalışma ile sizlere köpeğinize karşı doğru hakimiyeti nasıl kurabileceğinizi ve onu nasıl yönlendirip daha yüksek iletişim kurmanız konusundaki davranış tutumunuz için yardımcı olucaktır.

Yerinde eğitimlerde öncelikle sahipler ile tanışılır.
Köpeğinize karşı yapılan yanlış yaklaşımlar(fiziksel-psikolojik) var ise bunlara son verilir.
Günlük yaşantıları dinlenir ve köpeği günlük yaşantıya akreditasyonunu sağlamak açısından en iyi eğitim modülü seçilerek, dostumuzu köpek sahibine,ailesine,idarecisine kazandırılır.

Sorunlar ve beklentiler dinlenir. Doğru hakimiyet kurulduktan sonra çözüm odaklı yaklaşarak köpek sahibinin sorunlarına veya isteklerine ağırlıklı eğitim sistematik çalışmaları ile uzman eğitmenlerimiz köpeğinizi şekillendirir, eğitim içeriği ile bağlantılı olarak köpeğinizi öğrenim sürecine hazırlar.

Şekillenme süreci tamamlandıktan sonra profesyonel eğitmenimiz avrupa standartlarına sizler ile birebir çalışmalarına başlayarak asıl eğitim sürecini başlatmış olur.

Profesyonel eğitmeninin köpeğimizin durumuna göre spesifik öngörüşü ve sizler ile mutabık kalınan mekan ve tarihlerde, eğitim çalışmaları sizlerin eşliğinde çalışmalar devam eder, eğitim içeriği idareci tarafından gerçekleştirilene kadar eğitim süreci devam eder.

Yerinde eğitim çiftlik eğitimlerine nazaran köpek sahibinin köpeğine doğru hakimiyeti kurabilmesi için oldukça önemlidir.
Yerinde eğitimde çiftlik eğitimleri gibi bir adaptasyon süreci yoktur, yalnızca eğitmen ve köpeğin kısa bir tanışma süreci olur ve bu tanışma süreci içerisinde iken baskı uygulamadan köpekle pozitif bir iletişim içerisinde eğitmen ile tanışmaları gerçekleşir.

Yerinde eğitim süreçleri köpeğinizin ırkına, yaşına, karakteristik mizacına ve köpek idarecisinin motivasyon ve algısına göre değişkenlik gösterebilir.

Daha detaylı bilgi için bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

web tasarım ajansı iletişim web tasarım ajansı iletişim