Yerinde Köpek Eğitimi

Yerinde Köpek Eğitimi


Yerinde köpek eğitimi çiftlik eğitimlerinden farklı olarak köpeğiniz yatılı kalmadan sizlerin yaşam alanında, kalabalık ortamlarda, her gün yürüyüş yaptığınız güzergâhta ve onun dikkatini dağıtabilecek birçok mekân ve kapalı alanlarda verilmektedir. Onunla beraber birebir yaşayacağınız birçok noktada uzmanımız ile beraber köpeğinize doğru hâkimiyeti kurmak için gerekli teknik çalışmalar ve mental aktiviteler içerisinde bulunacaksınız.

Bizi Tercih Etmeniz İçin Nedenler !

  • Yerinde eğitimlerde öncelikle sahipler ile tanışılır.
  • Köpeğinize karşı yapılan yanlış yaklaşımlar(fiziksel-psikolojik) var ise bunlara son verilir.
  • Günlük yaşantıları dinlenir ve köpeği günlük yaşantıya akreditasyonunu sağlamak açısından en iyi eğitim modülü seçilerek, dostumuzu köpek sahibine, ailesine, idarecisine kazandırılır.
  • Sorunlar ve beklentiler dinlenir. Doğru hâkimiyet kurulduktan sonra çözüm odaklı yaklaşarak köpek sahibinin sorunlarına veya isteklerine ağırlıklı eğitim sistematik çalışmaları ile uzman eğitmenlerimiz köpeğinizi şekillendirir, eğitim içeriği ile bağlantılı olarak köpeğinizi öğrenim sürecine hazırlar.
  • Şekillenme süreci tamamlandıktan sonra profesyonel eğitmenimiz Avrupa standartlarına sizler ile birebir çalışmalarına başlayarak asıl eğitim sürecini başlatmış olur.
  • Profesyonel eğitmeninin köpeğimizin durumuna göre spesifik öngörüşü ve sizler ile mutabık kalınan mekân ve tarihlerde eğitim çalışmaları sizlerin eşliğinde çalışmalar devam eder, eğitim içeriği idareci tarafından gerçekleştirilene kadar eğitim süreci devam eder.
  • Yerinde eğitim çiftlik eğitimlerine nazaran köpek sahibinin köpeğine doğru hâkimiyeti kurabilmesi için oldukça önemlidir.
  • Yerinde eğitimde çiftlik eğitimleri gibi bir adaptasyon süreci yoktur, yalnızca eğitmen ve köpeğin kısa bir tanışma süreci olur ve bu tanışma süreci içerisinde iken baskı uygulamadan köpekle pozitif bir iletişim içerisinde eğitmen ile tanışmaları gerçekleşir.
  • Yerinde eğitim süreçleri köpeğinizin ırkına, yaşına, karakteristik mizacına ve köpek idarecisinin motivasyon ve algısına göre değişkenlik gösterebilir.

Doğru Uzman Yardımıyla
Eğitimli Köpekler

Uzmanlar tarafından verilen eğitimlerle birlikte sahip ile köpek arasında olan iletişim de en iyi seviyeye taşınır. Bu yüzden doğru uzman doğru köpek demektir. Unutmayın ki saldırgan köpek diye bir şey yoktur uzmanlardan eğitim almamış bir köpek vardır.

Daha detaylı bilgi için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Yazının devamına burdan ulaşabilirsiniz.

web tasarım ajansı iletişim web tasarım ajansı iletişim