YAVRU UYUM EĞİTİMİ VE DANIŞMANLIK

YAVRU UYUM EĞİTİMİ VE DANIŞMANLIK

YAVRU UYUM EĞİTİMİ VE DANIŞMANLIK

Minik dostunuz ile yeni hayatınıza başladınız artık yaşadığı sürece hiç büyümeyecek küçük bir bebeğiniz var.Annesinden ve kardeşlerinden yeni ayrılmış olan minik yavru özellikle ilk birkaç gece bolca ağlayıp dikkati üzerine toplamak için uğraşacak ve şüphesiz başaracaktır.Dişleri kaşınmaya başladığında evdeki terliklerin, ayakkabıların sayısı giderek azalacak ve belkide sehpalarınızda minik diş desenleri boy göstermeye başlayacaktır .Pantolon paçalarında, çoraplarda küçük delikler, ellerinizde çizikler … İşte tüm bütün olurken, sizin neler yaptığınız, köpeğiniz bir yetişkin olduğunda nasıl bir hayata sahip olacağınızı gösterir. Çünkü köpeklerle ilgili problemlerin büyük kısmı sahiplerinden ve yanlış pekiştirmelerden kaynaklanır.

Puppy Eğitimi / Yavru Uyum Eğitimi

Bu program temel itaat eğitimi için erken olan küçük dostlarımız için gerçekleştirilir.

Bu program da ise köpeğiniz kötü alışkanlıklarından kurtulur.

Köpeğinize ev içerisinde kurallarınız öğretilir.

Öğrenebileceği başlangıç komutları öğrenir.

Yavruya istenen davranışlar kazandırılır.

Yavruyu ileriki yaşantısında doğru yönlendirilebilmesi için gerekli zemin hazırlanır.

Parçalama,kemirme,ısırma,havlama,kaka yeme, yabancı cisim yeme, bahçeye zarar verme gibi vb davranışlara karşı yönlendirme sağlanır ve giderilir.

Köpek sahibi ile daha doğru bir iletişim içerisinde olur ve bu eğitimi almış yavru köpekler temel itaat eğitimine bir basamak olan bu eğitim sayesinde ileri zamanda alıcağı temel seviye eğitimi daha hızlı tamamlar.

 

“Her ırkta köpek; Her yaşta eğitilebilir, önemli olan doğru şartları sağlayabilmektir.”

 

———

 

Köpek Eğitmeni Mert KAŞOĞLU

web tasarım ajansı iletişim web tasarım ajansı iletişim